Fotografie Petra Vaessen, Styling Patricia Hut, Make-up en haar Dennis Michael

Aboutprint & online

F.A.L.L. Magazine is een Nederlands onafhankelijk niche magazine. Zij  combineert op unieke en creatieve wijze de vier werelden van mode, kunst, literatuur en lifestyle in één medium. Het magazine laat zien dat kunst en literatuur perfect passen bij de moderne uitingen  van mode en lifestyle.
Het laatst verschenen printnummer (koffietafelmagazine) is The Love Issue.

“Liefde is een levensreis en wordt overal teruggevonden. Liefde voor kunst, voor mode, voor literatuur, voor eten: liefde doet leven.”

Daarnaast is F.A.L.L. Magazine een platform voor nieuw talent. Via Sharing Your Talent kunnen talenten binnen de pijlers Fashion, Art, Literature & Lifestyle, hun werk delen met de wereld. Binnenkort zullen de producten van deze talenten hier te verkrijgen zijn.

 

Het Team

Het team van F.A.L.L. Magazine bestaat uit Milou Verbeke (Founder & Editor in Chief – milou@fallmagazine.com), Quirine Smid (Creative Director – quirine@fallmagazine.com), Sarah Mendes (Deputy Editor – sarah@fallmagazine.com), Martje Haverkamp (Sales Manager – martje@fallmagazine.com), Sanne van Rij (Creative Editor – sanne@fallmagazine.com) & Noémi Szabo (Creative intern – editor@fallmagazine.com)

Vaste freelancers: Monique Rakhorst (Andrew W. Mellon Fellow Rijksmuseum), Merel Rosamarijn Krot (Online strategy), Vivian Paarlberg (PR Consultant, owner & editor VIESWIEF), Mandy Miezelmoe (Illustration & artwork Miezelmoods), Racky Westrik (Fashion & lifestyle journalist), Janine Hospes (Schrijfster), Jolanda van de Beld (Journalist), Lize Noordhuis (Schrijfster).